Agjencia Zhurnal.mk

Tenton ilegalisht ta kalojë kufirin duke kontrabanduar lopë, policia ia konfiskon ato

Podujevë, 20 nëntor – zhurnal.mk – Policia e Kosovës, mëngjesin e djeshëm ka hasur në një automjet i cili po dyshohej se po kantrabandonte kafshë në Podujevë.

Policia e ka ndaluar të dyshuarin dhe pastaj ia ka konfiskuar kafshët dhe automjetin.

Podujevë 19.11.2019 – 09:00. Policia ka gjetur një kombi me targa lokale në të cilin kishin qenë dy krerë lopë të cilat dyshohet që janë të kontrabanduar. Kafshët dhe automjeti janë konfiskuar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...