Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tenton të futet ilegalisht në Kosovë, arrestohet

Bllacë, 7 shtator – Një shtetas i Maqedonisë së Veriut të shtunën ka tentuar ta kalojë kufirin ilegalisht për në Kosovë.

Autoritetet e kanë ndalur dhe i kanë konfiskuar gjësende në vlerë prej 100 eurosh.

“Është ndaluar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Maqedonisë së Veriut, pasi që i njëjti është hasur duke kaluar kufirin ilegalisht. Gjatë kontrollit të tij janë gjetur dhe konfiskuar gjësende të ndryshme, në vlerë rreth 100 euro. Me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e PK-së.

Postime të ngjashme

Dhunoi të miturën në motel, arrestohet i dyshuari nga Kllokoti

D V

Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

D V

Arrestohen dy persona në Pejë për marrje me prostitucion

D V

Aksidentohet një veturë e nuses në Gllarevë

D V

Në Shkup, janë gjobitur 243 shoferë, 56 për ngasje të shpejtë

Z H

Me shpejtësi deri në 177 km/h, policia ar reston 7 shoferë! Gjobit 2051 drejtues mjetesh për shkelje të qarkullimit rrugor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...