Agjencia Zhurnal.mk

Tenton t’ia vjedh telefonin të moshuarës, kolumbiania i jep leksion hajnit – me helmetën që e mbante e godet në kokë

Ky është momenti dramatik kur një grua e moshuar të cilës një i ri tenton t’ia vjedh telefonin, e pëson keq.

Ngjarja ka ndodhur në Kolumbi, ku kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një i ri zbret nga një motoçikletë dhe mban në kokë helmetën për t’u maskuar, transmeton Telegrafi.

Ai në një moment i afrohet të moshuarës që ishte ulur dhe tenton t’ia merr telefonin nga dora, por ajo i kundërvihet duke ia hequr nga koka helmetën me të cilën e godet disa herë.

Kjo ka bërë që hajni të dorëzohet dhe të largohet nga vendi i ngjarjes duarthatë, duke dështuar keq, por sigurisht se ka marrë një leksion se nuk duhet gjykuar një person nga mosha.

E policia kolumbiane ka bërë të ditur se është në dijeni për ngjarjen, por se deri më tani lidhur me këtë nuk është arrestuar askush.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!