Agjencia Zhurnal.mk

Tereze Kalman një “bombë” seksi, që “çmendet” pas Ronaldos dhe Messis

Tereze Kalman nuk është vetëm një modele me forma trupore super seksi dhe që ndiqet nga rreth 200 mijë followers në Instagram.

Por ajo është edhe një fanse e madhe e futbollit, madje adhuruese e dy rivalëve më të mëdhenj të futbollit.

Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo dhe ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe atë portugez.

Më poshtë disa fotografi atraktive të modeles:

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...