Agjencia Zhurnal.mk

Tërhiqet zvarrë nga treni, 23-vjeçari shqiptar në gjendje të rëndë

Një 23-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti hekurudhor. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Itali, në stacionin e Brescia-s.Identiteti i të riut nuk bëhet i ditur, ndërsa ai ndodhet në spital ku po merr ndihmë mjekësore. I riu kishte harruar çantën e shpinës në tren dhe u kthye për t´a marrë, por u bllokua te dera e trenit.23-vjeçari u zvarrit disa metra nga treni duke i shkaktuar disa plagë të rënda.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!