Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Tërhoqi qenin zvarrë me makinë dhe tërboi opinionin publik, ndërron jetë 50-vjeçari

Zhurnal Ads

Ka ndërruar jetë 50-vjeçari Naim Perkoxha i cili ditë më parë “u masakrua” nga opinioni publik pasi tërhiqte qenin zvarrë me makinë.

Ai është ndarë nga jeta si pasojë e një infarkti, ndërsa lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Tirana ndez dritat e festave – shpresë për një vit më të mirë

S.B.

Covid-19 hyn edhe në spitalin psikiatrik të Elbasanit, në alarm punonjësit

admin

Rama në mbështetje të Thaçit: Procesi absurd do vulosë pastërtinë e UÇK

E.E.

Pompeo: Shtetet e Bashkuara mbeten të përkushtuara ndaj Ballkanit

R ZH

Tiranë/ Gjendet e mbytur në rezervuar një grua në Surrel, viktima ende e paidentifikuar

admin

Shqipëria nuk bind për herë të 7-të BE për hapjen e negociatave! Ja vendet skeptike

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...