Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Tërmet është ndjerë në rajonin e Gostivarit

Shkup, 27 janar  – Tërmet me magnitudë prej 3,5 ballë sipas Shkallës Evropiane Makroseizmike është regjistruar sot në mëngjes në orën 7:44 minuta 16 kilometra në jugperëndim të Gostivarit.

Në rajonin e Mavrovës mbrëmë në orën 1:30 është regjistruar tërmet, me fuqi prej 3,2 gradë. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Filipçe: Nuk ka persona të lënduar nga zjarri në Koçan

Z H

Aleanca për Shqiptarët: Fton Qeverinë të jenë më të përgjegjshëm në parandalimin e rreziqeve nga zjarret

D V

Mickoski niset drejt Koçanit

D V

Bullgaria do të dërgojë ndihmë për shuarjen e zjarreve në Maqedoni

D V

Zaevi: Unë dhe disa ministra jemi nisur drejt Koçanit

D V

Në territorin e Qytetit të Shkupit intervenime për 16 zjarre, të gjithë janë lokalizuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...