Tërmet i fortë në Shqipëri

Një tërmet i fuqishëm ka rënë para disa minutash në Shqipëri.

 

Sipas qendrës evropiane për monitorimin e tërmeteve, fuqia e tërmetit ka qenë 4.2 ballë.

Epiqendra e tërmetit ishte në Detin Adriatik, 9 km afër Lezhës. 

Related posts

Gramoz Ruçi flet për herë të fundit si deputet: Kam kontribuar me përkushtim dhe integritet

N E

Ditën e enjte mbahet takimi për Mini-Shengenin, ministrja Denaj jep detaje

D V

Kush janë anëtarët e Kryesisë së re të Partisë Demokratike

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com