Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Tërmet me fuqi 5,2 ballë godet Iranin

Zhurnal Ads

Një tërmet me fuqi prej 5,2 ballë sipas Rihterit ka goditur Iranin.

Enti Seizmologjik i Teheranit tha se epiqendra ka qenë në rajonin Behabada në Yezd.

Tërmeti është regjistruar në thellësi prej tetë kilometrave.

Deri më tani nuk janë raportuar viktima dhe dëme materiale.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Turp e shfajësim në Australi për vrasjen e afganëve të pafajshëm

T E

Pelegrinët kthehen në Mekë, derisa Arabia Saudite lehtëson masat kundër COVID-19

admin

Krishtlindje të izoluara në Evropë

S.B.

SHBA afër 220 mijë vdekjeve nga COVID-19

admin

Më shumë se 200.000 ton plastikë ndot çdo vit Mesdheun

T E

Arizona çertifikon fitoren e Joe Bidenit

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...