Maqedoni

Tërmet në Ohër

Zhurnal Ads

Ohër, 14 shtator – Një tërmet prej 2.3 ballësh nga dridhur qytetin e Ohrit.

Epiqendra është në fshatin peshtani në thellësi prej 12 kilometra.

Postime të ngjashme

Zjarr në një objekt në Gostivar, humb jetën një grua

T E

10 viktima dhe 428 raste të reja me Covid-19

T E

Filipçe ka kërkuar inspektim në “8 Shtatori”, pas informacioneve se në këtë spital nuk pranohen të moshuarit

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...