Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Tërmet në Shkup

Zhurnal Ads

Shkup, 2 dhjetor, zhurnal.mk – Një termet i fuqishëm me intensitet prej 3,4 sipas shkallës së Rihterit u ndje në Shkup dhe në disa qytete të vendit.Sipas informacioneve të fundit epiqendra ishte në lagjen Ilinden të Shkupit.

Observatori Sizmologjik në Fakultetin e Shkencave Matematiko-Natyrore në Shkup pritet të jep më shumë detaje gjatë orëve në vijim.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ministri Besimi realizoi takim me presidentin e shtetit, Stevo Pendarovski

Z H

Janë sanksionaur 411 vozitës në Shkup, 83 prej të cilëve për tejkalim të shpejtësisë

admin

Nxënësit në Maqedoni pas shkollimit fillor dhe të mesëm, njohuri marin vetëm sikur kanë mësuar 7,3 vjet

Z H

Do të hapen konviktet për studentët dhe nxënësit e shkollave të mesme

E.E.

100 raste të reja, 551 të shëruar dhe 11 të vdekur

T E

Zaev: Platformën nacionale për mësim online do të jetë në 5 gjuhë

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...