Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Tërmet në Shqipëri, epiqendra në Durrës

Një tërmet ka lëkundur Shqipërinë mëngjesin e sotëm.

Mësohet se epiqendra ishte në Detin Adriatik, 11 kilometra në Veriperëndim të Durrësit dhe 36 kilometra nga Tirana.

Thellësia e këtij tërmeti me magnitudë 3.5 të shkallë Rihter ishte 30 kilometra.

Ndërkohë ESMC i ka konsideruar lëkundjet të shkallës 3.

Postime të ngjashme

Deklarata shokuese e Xhelal Mziut: Kemi ngritur grupet tona dhe çdo person i dyshimtë do ta pësojë njëlloj si ai i Elbasanit

S.B.

Karantina për emigrantët nga Greqia, reagon Meta: Mbështes plotësisht gjetjet e Avokatit të Populli. Të anulohet çdo vendimmarrje

S.B.

Dita e fundit e fushatës elektorale/ Rama shfaq dokumentarin për veten, nga kujtimet si ministër i Kulturës tek vitet si kryeministër: Për çmimin e suksesit, ‘gjak, djersë dhe lot’

S.B.

Një ditë deri më 25 prill/ Basha shfaq videon nga ‘100 dështimet’: Edi Rama premtoi legalizime falas, dështoi

S.B.

Mitingu përmbyllës i PS, Vojo Bregu denoncon

S.B.

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Rama komenton ngjarjen e rëndë në Elbasan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...