Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Tërmet në vendin tonë, epiqendra në liqenin e Ohrit

Ohër, 24 janar – Një tërmet me magnitudë 2.7 të shkallës Rihter është regjistruar mbrëmë në rajonin e Ohrit.

Sipas të dhënave, tërmeti u regjistrua në ora 1:24 minuta pas mesnate, me epiqendër në Liqenin e Ohrit, në një thellësi prej 2 km.

Sipas të dhënave, tërmeti u regjistrua në ora 1:24 minuta pas mesnate, me epiqendër në Liqenin e Ohrit, në një thellësi prej 2 km.

Postime të ngjashme

Tërmeti dridh vendin, epiqendra në Mavrovë

T E

Aksioni policor në “Bogorodicë”, kapen qindra kilogramë marijuhanë

T E

Alarmojnë mërgimtarët me dokumentacion të skaduar, përmes postës nuk mund të nxjerin të ri

T E

Milososki: Bujar Osmani mund të ndryshojë statutin e BDI-së, jo Kushtetutën e Maqedonisë

R Zh

“Miqtë e Sharrit”/Hidrocentralet dëmtojnë natyrën

T E

Mickoski nga Klinika Infektive: Nuk ka pakt me krimin dhe kriminelët

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...