Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Tërmeti/ 6 të plagosur në Greqi, paralajmërohet për cunami

Zhurnal Ads

Të dhënat e para nga Greqia raportojnë për 6 të plagosur në ishullin Samos nga tërmeti ndërsa raportohet edhe për cunami në ishullin Samos, po ashtu edhe në Turqi.

Tërmeti i rënë pak më parë në brigjet e Turqisë ka shkaktuar dëmë të mëdha në ndërtesa, ndërsa disa raportohet se janë rrëzuar.

Pamjet më poshtë vijnë nga Turqia dhe Greqia.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

SHBA sanksione 18 bankave iraniane

admin

CNN: Joe Biden, presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara

T E

Musk testohet katër herë në ditë për COVID-19, dy i rezultojnë pozitive dhe dy negative

S.B.

Si është jeta në Finlandë, ku qeveria dhe të gjitha partitë drejtohen nga gratë

T E

Gjermania dhe Holanda urdhërojnë therjen selektive të pulave pas shfaqjes së gripit H5N8

R ZH

Argjentinë, fillon vaksinimi për COVID-19 me Sputnik V

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...