Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Tërmeti i fuqishëm, Veliaj: Lutjet tona u drejtohen miqve tanë në Izmir & Samos

Zhurnal Ads

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka shprehur solidarizimin e Tiranës me popullin turk dhe atë grek pas tërmetit që ra sot në mesditë. Përmes një postimi në Twitter, Veliaj thekson se lutjet tona u drejtohen miqve tanë në Izmir dhe Samos.

“Lutjet tona shkojnë për të gjithë miqtë tanë në Izmir dhe ishullin Samos. Tirana e njeh shumë mirë fuqinë shkatërruese të tërmeteve vdekjeprurës. Bëhuni të fortë,” shkruan Veliaj.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Sistemi shëndetësor në kolaps”, Basha ngre alarmin: Neglizhenca e qeverisë kriminale, ka vetëm propagandë

admin

Mesazhi i mjekut të njohur në ditën ndërkombëtare të demokracisë; Nuk është utopi…!

admin

Meta nis konsultat për datën e zgjedhjeve

admin

Presidenca nis fushatën e LSI: Bahri Shaqiri iku sepse do kandidojë në Durrës

S.B.

MSH: Do të vazhdojë mësimi online, konviktet të mbyllura, ndoshta mund të mbyllen edhe baret mbas orës 22:00

S.B.

Basha zgjedh drejtuesit politik të PD në Dibër dhe Berat

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...