Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Tërmeti në Izmir, rritet në 92 numri i jetëve të humbura

Agjencia e Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD) ka bërë të ditur se numri i personave që kanë humbur jetën nga tërmeti në Izmir të Turqisë është rritur në 92, ndërkohë që 147 të plagosur po trajtohen në spital.

Postime të ngjashme

Vaksinimi masiv i shqiptarëve me vaksinën kineze Sinovac

Z H

CMG-ja: Për lirinë e shprehjes duhen shmangur standardet e dyfishta

Z H

Jens Stoltenberg: NATO vendos rreth anëtarësimit të Ukrainës

N E

Joe Biden i propozon Vladimir Putinit takim të nivelit të lartë

N E

SHBA do të rrisë numrin e forcave ushtarake në Gjermani

N E

OBSH: Fundi është ende larg! Pandemia, megjithatë, po mbahet nën kontroll

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...