Agjencia Zhurnal.mk

Tërmeti shkund Elbasanin dhe Tiranën

Elbasan, 14 gusht – Tërmet me magnitudë 3.0 është regjistruar në qarkun e Elbasanit, në Shqipëri.

Tërmeti ka pasur thellësinë 10 kilometra dhe sipas ESMC-së, lëkundjet kanë qenë të lehta.

Nuk raportohet për dëme.

Gjatë ditës së sotme, një tërmet tjetër ishte shënuar në Shqipëri.

Lëkundjet u regjistruan në Tiranë, me magnitudë 3.0 ballë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...