Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni Shqipëri

Tërmeti shkund Shqipërinë, dridhet dhe Maqedonia e Veriut

Tiranë, 12 shtator – Një tërmet me lartësi prej 4.2 të shkallës Rihter u regjistrua në Shqipëri këtë pasdite.

Tërmeti u ndie edhe në Maqedoni. Epiqendra ishte në një thellësi prej 10 km.

Postime të ngjashme

Vaksina, Sofijanova: Na mbron nga virusi korona

R Zh

Gjorgjia Sajkoski do ta udhëheqë shtabin zgjedhor të VMRO-DPMNE-së në zgjedhjet e ardhshme lokale

R Zh

Komunës së Çairit / Deri më tani janë vaksinuar 91 mësimdhënës/e dhe 58 edukatore

R Zh

Bullgari, konstituimi i kuvendit më 15 prill

R Zh

Zjarrfikësit e Shkupit vaksinohen kundër Covid-19

R Zh

“Drejtësia” s’do marrëveshje me sopotasit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...