Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Tërmeti shkund vendin tonë, epiqendra në kufirin me Kosovën-Serbi

Zhurnal Ads

Shkup, 5 dhjetor – Para pak minutash një termet ka goditur kufirin Maqedoni e Veriut – Kosovë – Serbi derisa dridhjet janë ndier edhe në kryeqytet dhe qytetet tjera të vendit në pjesën veriore dhe veriperendimore.

Ndonëse ende nuk ka të dhëna mbi magnitutën e tij, megjithatë dridhjet kanë shqetësuar qytetarët.

Zhurnal Ads
https://m.emsc.eu/index.php#page2
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Qeveria dhe Kuvendi sot diskutojnë për masat e reja për parandalimin e Covid-19

admin

Nga nesër vendi kaplohet nga valë e ftohtë

T E

Spasovski flet për gjobat e dhëna prej 50 eurove për Zaevin, Filipçen dhe Nikollovskin

E.E.

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Z H

Deri në vitin 2024 mbi 50% e energjisë nga burime të rinovueshme

Z H

ANALIZA: Bullgaria “groposi” integrimin e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...