Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Tesla Model S humbet çatinë gjatë ngasjes

Zhurnal Ads

Dëmi thuhet se ka ndodhur pas një riparimi nga një ofrues i palës së tretë.

Një Tesla Model S humbi çatinë e tij gjatë ngasjes.

Kamera e një makine tjetër kapi momentin kur ndodhi ky aksident i habitshëm, transmeton Telegrafi.

Video u mor në një autostradë kineze dhe më pas u shpërnda në Reddit.

Tesla tashmë ka komentuar incidentin përmes Weibo.

Tesla po heton rastin. Një përdorues i Reddit ndau videon më poshtë

Zhurnal Ads

This is what it looks like when the roof flies off from teslamotors

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kjo është ‘arma’ më e madhe e Mercedesit kundër Teslas

admin

Vetëm Kia mund të kërcejë kështu

admin

Teknologjia e re e Hondas shkatërron coronavirusin

S.B.

Makina elektrike kineze shpërthen gjatë mbushjes

admin

Mercedes kërkon tërheqjen e SUV-ve luksozë për shkak të problemeve elektrike

admin

Fotografohet për herë të parë BMW X8

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...