Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Testohet qëndrueshmëria e iPhone 12 Pro dhe Ceramic Shield!

Zhurnal Ads

iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 të Apple vijnë me një ekran të ri të quajtur Ceramic Shield, për të cilin Apple thotë se është katër herë më i qëndrueshëm se ekranet standarde.

Telefonat e ri të Apple i mbijetuan disa testeve të rënies dhe dolën më mirë se pajisjet e mëparshme.

Tani kemi një test të qëndrueshmërisë që është bërë nga JerryRigEverything që e vendos modelin e ri të telefonit të Apple nëpër një sërë testesh të qëndrueshmërisë, kjo përfshin një test gërvishtës, test djegieje dhe test të lakimit të pajisjes.

https://youtu.be/LP6ppSM3xq4

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Facebook prezanton mjete të reja për ruajtjen e pronësisë së fotografive

admin

Cili aplikacion di më shumë për ty?

S.B.

Testimi i raketës së kompanisë SpaceX anulohet pak para nisjes

S.B.

”Amazon” bashkohet me RED për të luftuar sëmundjet më të rrezikshme

S.B.

Telefonat Xiaomi me kamera të padukshme po vijnë në vitin 2021

admin

Ky është telefoni i ri i cili mbushet plotësisht brenda 15 minutave

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...