Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Tetë pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës

Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës janë duke u trajtuar 64 pacientë me COVID-19.

Nga Spitali kanë njoftuar se 43 pacientë me koronavirus janë në oksigjenoterapi dhe një në CPAP.

Ndërsa, 8 pacientë me COVID-19 janë në gjendje më të rëndë.

Sipas këtij spitali, gjatë 24 orëve të fundit 16 pacientë janë shëruar nga koronavirusi.

Postime të ngjashme

Në rajonin e Prishtinës, gjatë natës së kaluar janë konfiskuar 10 patentë shoferë

D V

Zyrtare, Bedri Hamza kandidat i PDK-së për kryetar të Mitrovicës

D V

Infektologu Tolaj tregon se pse po infektohen të vaksinuarit kundër COVID-19

D V

Nesër mbahet ceremonia e dorëzimit të medaljes post-mortem për Beau Biden

D V

Kurti, letër falënderimi kryeministrit të Kroacisë: Kosova do të mbajë zemrën dhe derën hapur për miqtë si ju

D V

Loja me kthimin e rasteve në rigjykim, dy dekada në kërkim të drejtësisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...