Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tetovari arrestohet në Aeroportin e Shkupit, gjendej në listë për arrestim

Dje (06.04.2021) rreth orës 18:05 në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit, nëpunësit policor kanë arrestuar 51 vjeçarin nga Tetova, pasi që gjatë kontrollit kanë konstatuar se ai figuron në listën e personave që kërkohen me masën “arrest”. Pas arrestimit personi është dërguar në burgun e Idrizovës, informojnë nga MPB.

Postime të ngjashme

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...