Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Tetovari godet shtyllën e betonit, bashkëudhëtari lëndohet rrëndë

Dje në orën 18.15 në rrugën lokale f.Falishë – Tetovë, automjeti i udhëtimit i tipit “Folksvagen Pasat” me targa të Tetovës, i drejtuar nga Sh.A.(23) nga Tetova, ka humbur kontrollin dhe ka goditur shtyllën e betonit. Pas fatkeqësisë, bashkëudhëtari S.M.(36) është dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, ku nga mjeku ka konstatuar lëndime të rrënda trupore. Hetim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi hetues i SPB-Tetovë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...