Agjencia Zhurnal.mk

Tetovari pritet të martohet me vajzën e regjisorit të njohur Steven Spielberg

Destry Allyn, e bija e regjisorit, producentit dhe skenaristit amerikan të filmit, Steven Spielberg, i cili është edhe fitues i shumë çmimeve Oscar si regjisori më i mirë, është fejuar me të dashurin e saj Genc Legrand, me të cilin kanë qenë në një lidhje që gjatë kohë.

Lajmin e ka dhënë vetë Allyn të premten në llogarinë e saj në instagram, raporton Hollywood Reporter.

Genc Legrand është djali i radiologut nga Tetova, Kabil Tairi, i cili jeton në Zvicër.

Ajo ka shpërndarë dy fotografi, një me të dashurin e saj dhe një tjetër të unazës së fejesës.

https://www.instagram.com/p/CCMkeUnpStw/?utm_source=ig_web_copy_link

“Jam shumë e emocionuar që po vazhdoj jetën me shokun tim të ngushtë. Kjo është dita më e mirë e jetës time. Të dua.”, ka shkruan Allyn.

Elle Fanning, Kaitlyn Dever, Julianne Moore, Ireland Baldwin dhe motra e saj Sasha Spielberg janë ndër personat që e uruan Allyn për fejesën. Allyn ka shpërndarë video dhe fotografi të unazës por edhe festës me miqtë e saj në instagram story. Ajo e ndërroi mbiemrin e famshëm kur filloi karrierën e saj në Hollywood.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!