Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tetovari sulmohet në një objekt hotelierik

Mbrëmë në orën 23, F.M(36) nga Tetova në SPB-Tetovë ka denoncuar se rreth orës 20.30 në një objekt hotelierik në fshatin Dobrosh, Gostivar , dy herë është sulmuar fizikisht nga më tepër persona.

Sipas denoncimit, disa nga sulmuesit kanë përdorur sende metalike.

-Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer Njësia për punë të brendshme Gostivar. Janë duke u ndërmarrë masa për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, informon zëdhënësi i SPB-Tetovë, Marjan Josifoski.

Postime të ngjashme

189 kundërvajtje në komunikacion, 58 për tejkalim shpejtësie

Dafina Vidishiqi

Një person dyshohet se e sulmoi një gardian në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

Dafina Vidishiqi

Burri nga Peja raporton në Polici se babai dhe vëllai i gruas deshën ta vrasin

Dafina Vidishiqi

Aksident me paraglajder, lëndohet një shtetase ruse

Dafina Vidishiqi

Në një aksident mes një kamioni dhe një automobili në Skudrinë të lënduar dy persona, trafiku është normalizuar

Dafina Vidishiqi

Prilep/ Konfiskohet drogë me vlerë rreth 200.000 euro

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...