Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tetovari vjedh paratë nga aparati i kazinos

Shkup, 10 janar – Me 09.01.2021 rreth orës 12.50 nga zyrtarët policor të SPB Tetovë është arrestuar G.B.(45) nga fshati Jancishte, Tetovë, duke vepruar pas paraqitjes së më hershme në ora 08.00 nga D.S.(30) nga fshati Jancishte se në periudhën nga 01.30 deri në ora 07.20 në një objekt-kafe bar me aparate për lojëra të fatit është futur brenda dhe në njërin prej aparateve ka vjedhur para.

Paratë e vjedhura janë gjetur te i padituri dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të ngritet padi adekuate penale.

Postime të ngjashme

Një autobus doli nga rruga në Demir Hisar – nuk ka udhëtarë të lënduar

R Zh

Policia në gjah pas motoçiklistëve, 56 persona vozitnin pa patent shoferë

Z H

Arrestohet në “Bllacë”, policia i gjeti lëndë narkotike

S.B.

Motoçiklisti lëndohet rëndë pasi humbi kontrollin

S.B.

Arrestohen dy dilerë në Sopot, konfiskohet heroin

S.B.

Sanksionohen 137 vozitës në Shkup

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...