Tetovë asnjë i vdekur nga kovid, vetëm 5 te hospitalizuar

Tetovë, 4 tetor – Vetëm 5 persona të hospitalizuar dhe asnjë i vdekur,ky është bilansi me Covid-19 në 24 orët e fundit në Tetovë konfirmuan autoritetet e Spitalit të Tetovës .

 

Ata thanë se situata është përmirësuar skajshëm por apeluan për respektim të masave.Nuk ka patur asnjë pacient me një dozë të vaksinës dhe dy me nga dy doza.Janë 5 pacientë me oksigjeno terapi dhe asnjë në respirator kurse 11 ambulantë ditore.

Related posts

Osmani nesër në Vatikan në shënimin qendror të jubileut pesë vjet kanonizimi i Nënë Terezës

D V

Vazhdohen edhe për një javë masat aktuale për hyrje në Greqi

D V

Të mërkurën konferencë për Ballkanin Perëndimor në Selanik, merr pjesë edhe Dimitrovi

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More