Tetovë, kordon policor para selisë së BDI-së në Reçicë të Vogël

Tetovë, 17 shtator – Protestuesit janë ballafaquar me kordonin policor dhe nuk i lejojnë që të shkojnë deri te selia.

 

Protestuesit kanë kërkuar që të bisedojnë me përgjegjësit e policisë për t’ju sqaruar atyre se përse është bllokuar rruga, raporton SHENJA.

Related posts

Mot me diell dhe vranësira mesatare

Z H

LSDM: Me ndryshimet e miratuara në Ligjin për marrëdhëniet e detyrimeve, interesi nuk duhet të jetë më i lartë se borxhi

D V

Pendarovski me bashkëshorten do të marrë pjesë në performancën “100 vjet nga lindja e Bllazhe Koneskit”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More