Teuta Arifi prezanton programin zgjedhor

Shkup, 29 shtator – Kandidatja e BDI-së për kryetare të Tetovës, Teuta Arifi, së bashku me kandidatët për këshilltarë, promovuan sot projektet që planifikojnë për katër vitet e ardhshme. Arifi tha se në Tetovë do të ndërtojë unazë për të shmangur kaosin në komunikacion.

“Në katër vitet e fundit kemi filluar rindërtimin e rrugëve në Tetovë për t’i azhurnuar si për një qytet me fluks në rritje. Tani shkojmë një hap më tutje e për të ndërtuar unazën e cila do të evitojë kaosin e trafikut në qytet kurse me parkim të organizuar do të krijojmë më shumë hapësirë për të lëvizur edhe jetuar më mirë”, tha Teuta Arifi – kandidate e BDI-së për Kryetare të Komunës së Tetovës.

Related posts

Sela për idenë e BDI-së për presidentin shqiptar: Gënjeshtrat e radhës e një njeriu që po lajthit dita-ditës

D V

Struga dhe Ohri nikoqirë të stërvitjes së parë civile të NATO-s

D V

Shahpaska: Shtëpitë e vogla në grupe janë konfirmim për suksesin e reformës sociale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More