Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Teuta Arifi prezanton punimet për shtegun e biçikletave në qendër të qytetit (FOTO)

Shkup, 12 prill – Kryetarja e Komunes se Tetoves, Teuta Arifi ka prezantuar mbarimin e punimeve për shtegun e bicikletave në qytetin e Tetovës.

“Shënimi i sinjalizimit vertikal për shtegun e biçikletave përgjatë bulevardeve në qytet!”, ka shkruan në fejsbuk profilin e saj Arifi.

Shënimi i sinjalizimit vertikal për shtegun e biçikletave 🚴🏻‍♂️përgjatë bulevardeve në qytet! ✅

Posted by Teuta Arifi on Monday, April 12, 2021

Postime të ngjashme

Ka filluar regjistrimi i nxënësve në klasën e parë për vitin e ardhshëm shkollor në “Jahja Kemal”

R Zh

Najçevska: BE të zgjidhë problemin midis Bullgarisë dhe Maqedonisë

R Zh

Zgjerohet hetimi për Rashkovskin

R Zh

Zgjerimi/ Komisioneri Varhelyi: Ecim përpara me Shqipërinë, e veçojmë nga Maqedonia e Veriut

R Zh

UT dhe Universiteti Iowa nga SHBA-ja nënshkruan memorandum bashkëpunimi

R Zh

Komuna Çair përfundon dezinfektimi i 25 xhamive

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...