Teuta Arifi takon banorët e Bozovcës

Kandidatja e BDI-së për Tetovën, Teuta Arifi sot ka qëndruar në Bozovcë ku ka takuar banorët dhe kanë folur për projektet e katër vjetëve të ardhëshme.

 

Ja disa pamje nga takimini sontëm:

Related posts

Ganiu: Ndërtuam 220 vende të reja parkimi në Bit Pazar, 1450 në tërë Çairin, në mandatin e ardhshëm edhe 3000 vend- parkime

Redaksia

Vullnet Murseli: Synojmë që Tetova të ketë stadium sipas gjitha standardeve ndërkombëtare

Redaksia

Argjent Gura: Bërvenica s’duhet të rrezikohet, kandidatë tjerë shqiptarë të tërhiqen nga gara

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More