Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Teuta Krasniqi me dedikim të veçantë për partnerin në ditëlindjen e tij

Ditën e djeshme (e mërkurë) festoi ditëlindjen partneri i aktores Teuta Krasniqi, trajneri Adonis Morina.

Me këtë rast, artistja e njohur i ka bërë një dedikim special duke dëshiruar për më të mirat në bashkëshortin e saj.

Ajo zgjodhi një fotografi të përbashkët të tyre, ndërsa thekson se është e bekuar që ka përkrah një person të tillë.

https://www.instagram.com/p/CGCsuPgg5DX/?utm_source=ig_web_copy_link

“Ti je personi i vetëm që unë e kam dashur me të vërtetë, e kam respektuar dhe admiruar. Urime ditëlindjen për njeriun e ëndrrave të mia dhe njeriun që ‘goditi’ botën time. Qëndro i mrekullueshëm. Të dua”, ka shkruar ajo.

Urimet ndërkohë nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit që numëron në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CDKMtdBAIlI/?utm_source=ig_web_copy_link

Teuta dhe Adonisi janë të martuar që disa vite, teksa kanë edhe një vajzë së bashku të quajtur, Kaia.

Krasniqi në anën tjetër ka edhe një vajzë nga martesa e mëparshme me këngëtarin Blero Muharremi.

https://www.instagram.com/p/CF4h6WWgMhd/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

Kim Kardashian shijon mbrëmjen me miket e saj, vërehet se nuk e ka unazën e martesës

S.B.

Me fotografi nga fëmijëria, Dua Lipa uron ditëlindjen e babait të saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...