Agjencia Zhurnal.mk

Teuta pret mysafirë në shtëpi Tunën dhe Patrisin

Tuna dhe Patrisi mysafirë në shtëpinë e Teutës.

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj Adonis Morina, mbrëmë kanë pritur në shtëpinë e e tyre çfitin e njohur të estradës, Tunën dhe Patrisin.

Yjet duket se ende janë në atmosferë festash, kjo ngase në postimin e saj, Teuta ka shkruar se janë duke festuar natën e shtatë të Vitit të Ri.

Përveç se Tuna dhe Teuta kanë raporte të mira, miqësia e tyre ka marrë mbështetje edhe më të madhe falë miqësisë që kanë bashkëshortët e tyre Patrisi e Adonisi.

Shpesh në rrjetet sociale kemi parë fotografi ku ata kalojnë kohë së bashku.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...