Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

Këngëtarja kosovare e ka tepruar me photoshop.

 

Teuta Selimi ka postuar një foto të re por mori vëmendje me ndryshimin e madh të saj.

Këngëtarja është shfaqë me flokë ngjyrë karramel dhe veshur me një bluzë të vizllueshme.

https://www.instagram.com/p/CRwmZDoLx_Z/?utm_source=ig_web_copy_link

Teuta është prej atyre personave që postojnë foto rrallë e përmallë, por kur e bëjnë marrin vëmendjen e të gjithëve.

Pavarësisht sa ndryshe po duket këngëtarja ajo mori vëmendjen e fansave të saj.

“Ja fala” mbanë titullin projekti i fundit i këngëtares.

Related posts

Pas shumë përpjekjeve, Johnny Depp fiton të drejtën për të paditur ish-gruan e tij Amber Heard

D V

Ledina Çelo mahnit me linjat trupore, ekspozon të pasmet në plazh

D V

Arthur përfshihet në aksident, dëmton Ferrarin e tij

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More