Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Thaçi homazhe te varri i Arbën Xhaferit me rastin e 73 vjetorit të lindjes së tij

Tetovë, 24 janar – Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi paraditen e sotme ka vendosur kurora lulesh pranë varrit të ish-kryetarit të ndjerë të kësaj partie, Arbën Xhaferi me rastin e 73-vjetorit të lindjes së tij.

“Njerëzit si Arbën Xhaferi kanë vetëm ditëlindje por mosprezenca e tij në mesin tonë do t’i mungojë gjithmonë proceseve në mbarë shoqërinë shqiptare. Kujtimi për të do të jetojë gjithmonë!”, ka theksuar Menduh Thaçi.

Postime të ngjashme

Zhurnal mëson / Afaristi i mirënjohur, Argëtim Saliu kandidat për kryetar komune i koalicionit ASH – AAA për Strugë?

Bexhet Musliu

Bilall Kasami dhe gjithë funksionarët e Lëvizjes Besa bëjnë thirrje për Regjistrim të popullatës

T E

“Shtetësia”, janë paraqitur rreth 1 000 persona

T E

Hoxha: Deri më 31 mars do të prolongohet afati për blerjen e edhe 1.500 tonë duhan

Bexhet Musliu

Izraeli lider në botë, Serbia ndër të parat, ja në cilat vende kryesojnë me programet e imunizimit

T E

Arrestohen dy shtetas britanez në aeroportin e Shkupit me test PCR të falsifikuar

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...