Agjencia Zhurnal.mk

Thaçi nga Kamjani dhe Pirku: Do ta rimëkëmbim Ekonominë në vend

Kamjan/Pirok, 6 korrik, Zhurnal.mk– Kreu i Partise Demokrartike Shqiptare, njëherit bartës në listën zgjedhore numër VI, Menduh Thaçi me Zemri Asanin, sot zhvilluan takime me banorët e Kamjanit dhe Pirokut, raporton Zhurnal.mk.

“Pas konstituimit të qeverisë duhet të kërkohet borxh nga shtetet mike dhe institucionet ndërkombëtare. Të investohen produktivisht në luftimin e virusit dhe rimëkëmbjen e ekonomisë.”, raporton Zhurnal.mk

z.Thaçi gjithashtu sot zhvilloi aktivitete edhe në Bogovinë, Reçicë e Madhe, Teqe – Tetovë.

Teqe – Tetovë

Posted by Partia Demokratike Shqiptare on Sunday, July 5, 2020

Reçicë e Madhe

Posted by Partia Demokratike Shqiptare on Sunday, July 5, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!