Kosovë

Thaçi: Prishtina është vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon

Zhurnal Ads

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka promovuar kryeqytetin e Kosovës, Prishtinën, duke shpërndarë një video me pamje të qytetit.

Thaçi tha se Prishtina është vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon.

“Prishtina, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon”, ka shkruar Thaçi.

Postime të ngjashme

Ministri Abrashi me hapa konkretë për sanimin e akseve të rrezikshme

T E

Zvicra heq karantinën për udhëtarët nga Kosova

admin

Rrahje masive në Deçan, përdoren edhe thika – lëndohen katër persona

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...