Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Thaçi priti në takim lamtumirës ambasadorin Thimonier, i ndanë mirënjohje

Tetovë, 9 tetor – Sot, në zyrat e PDSH-së, Menduh Thaçi priti në takim miqësor e përshëndetës ambasadorin e Francës z. Christian Thimonier.

Në shenjë falenderimi për aktivitetin fisnik të Ekselencës së Tij përgjatë viteve në R. e Maqedonisë së Veriut, kryetari i PDSH-së ndau mirënjohje duke i dëshiruar shëndet dhe sukses në detyrat e reja.

Postime të ngjashme

Reagon Qeveria: Nuk ka negociata për identitetin dhe gjuhën maqedonase

R Zh

Një i burgosur nga Nagoriçani i Vjetër është gjetur i vdekur në burgun “Kshanje”

R Zh

Mbi 10 mijë maqedonas marrin dozën e dytë të vaksinës ndaj COVID-19 në Serbi

R Zh

VMRO-DPMNE: Pasaportat iu dhanë mafiozëve botërorë

R Zh

Filipçe: Është evidentuar edhe një pacient me llojin indian të coronavirusit

R Zh

Takim i presidentit Pendarovski me Patriarkun ekumenik Bartolomeu

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...