Thaçi: Qasja e PDSh-së gjithmonë ka qenë serioze

Shkup, 10 tetor – Samir Murtezoski është kandidati i duhur për Strugën dhe votojeni, tha lideri i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi në Llabunishtë.

 

“Qasja e Partisë Demokratike Shqiptare që unë e drejtoj, përherë ka qenë shumë serioze kudo që jetojnë njerëzit tanë”, tha Thaçi, transmeton TV21.

Related posts

Analizë: Kujt do t’i takojë Qyteti i Shkupit? LSDM dhe VMRO në garë të ngushtë për kryeqytetin

Z H

Shkupi dhe Tetova me më shumë raste aktive dhe kovid-raste të reja

R Zh

Zaev: Drejtimi është përcaktuar për arritjen e më të mirës – ecim përpara, investojmë në të ardhmen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More