Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

The Weeknd dhe Rosalia sjellin ripërpunimin e këngës “Blinding Lights”

Zhurnal Ads

The Weeknd dhe Rosalia janë dy artistët më unik që mund të ketë ‘showbizi’ ndërkombëtarë.

Krijuesi i hitit “Blinding Lights” nuk kishte si ta festonte përvjetorin e këngës, por ta sillte një ripërpunim të saj, shkruan Variety.

Për një prodhimtari të tillë është bashkuar edhe artistja Rosalia, e njohur për këndimin e saj në gjuhën spanjolle.

Një paralajmërim të tillë The Weeknd e kishte thënë që ditë më parë, përmes një imazhi së bashku Rosalian.

Dyshja kanë zgjedhur që të bëjnë edhe një klip të veçantë, ku shiheshin me plot stil.

Ndërkohë, që në fillim të publikimit, kënga është pritur mjaft mirë nga admiruesit e muzikës së tyre.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

S4MM fshin të gjitha fotografitë me bashkëshorten dhe nuk e ndjek më në Instagram

S.B.

Miley Cyrus “së shpejti” sjell këngën me Dua Lipën: Jam super krenare

admin

Loredana Zefi nesër publikon këngën e re, ndan pamje atraktive nga xhirimet e klipit

Z H

Si i mori Nora Istrefi këngën Leonora Jakupit

T E

Ardian Bujupi sjell këngën e re “Marilyn Monroe”

Z H

Aktori që luajti “Mehmet Kosovën”, Kenan Imirzalioglu bëhet baba për herë të parë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...