Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

The Weeknd dhuron spektakël në “Super Bowl 2021”, por fansat nuk mund ta dëgjonin

Këngëtari i njohur, ishte njëri nga performuesit në “Super Bowl LV”, ndërsa interpretoi hitet e tij të shumta.

Nuk kishte pothuajse asnjë ankesë ndaj tij, por ajo çka nuk u pëlqeu fansave ishin problemet teknike, shkruan Mirror.

Për shkak të këtyre ndërlikimeve, artisti nuk dëgjohej nga admiruesit e muzikës së tij.

The Weeknd, emir i vërtetë i të cilit është Abel Makkonen Tesfaye, ishte ndër të parët që performoi në sezonin  e fundit të lojërave të NFL.

Ai nuk kishte asnjë të ftuar për të interpretuar me të, përpos një grupi valltarësh mbrapa tij.

Veshja e tij ndër të tjera ishte tejet elegante, teksa më shumë dominonte tek ai ngjyra e kuqe dhe e zezë.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...