Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

The Weeknd habit me pamjen në videoklipin e fundit “Save Your Tears”

Kemi kaluar ca kohë në muajt e fundit duke komentuar fytyrën e The Weeknd.

Këngëtari ka bërë disa paraqitje së fundmi në shfaqje çmimesh dhe në video muzikore me atë që dukej të ishte një fytyrë e mavijosur, e gjakosur dhe e fashuar.

Tani ai ka habitur ndjekësit me një tjetër transformim të ri.

Fituesi i ‘Grammy’ postoi një fotografi të martën në Instagram, teksa dukej sikur të kishte kaluar disa operacione të mëdha plastike në fytyrën e tij.

Por mos u shqetësoni, sipas The Independent është e gjitha protetikë për videoklipin e ri “Save Your Tears”.

Në të, The Weeknd vesh të njëjtën xhaketë të kuqe që ka tronditur në paraqitjet e tij të tjera.

Natyrisht rrjetet sociale kishin shumë për të thënë, nga tmerri që ndryshimi mund të ishte i vërtetë dhe i përhershëm, deri te shakatë që The Weeknd nuk mund ta ‘ndjente fytyrën e tij’.

Sipas fansave të artistit, videoja është e mbushur me detaje, ku ai ironizon “Grammy 2021”, organizatorët e së cilës nuk e nominuan në asnjë çmim këtë vit.

Postime të ngjashme

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...