Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

The Weeknd i quan ‘Grammy Awards’ të korruptuar, pasi mungoi në nominime

Zhurnal Ads

The Weeknd i ka akuzuar organizatorët e ‘Grammy Awards’ duke i etiketuar si të korruptuar, pasi nuk ka marrë asnjë nominim për ceremoninë e vitit 2021.

Është pritur që këngëtari kanadez të ishte një konkurrent serioz për çmime duke marrë parasysh albumin e tij, “After Hours”, që ka kryesuar në top-lista dhe hitin “Blinding Lights”.

Megjithatë, diçka e tillë nuk do të ndodhë, pasi që ai as që është nominuar për edicionin e ri.

“Grammyt mbesin të korruptuar. Më keni borxh mua, fansave të mi dhe transparencës së industrisë”, ka shkruar The Weeknd në rrjetet sociale.

Organizatorët kanë thënë se e kuptojnë zhgënjimin e tij, mirëpo çdo vit ndodh që disa realizime të mira të mos përfshihen në nominime.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Genta Ismajli befason në një fotografi të publikuar krah Huseyin, merr vëmendje me dukjen natyrale

S.B.

Bruna Smulja paralajmëron dy projekte, enigmë emri i duetit

T E

Robin Krasniqi jep detaje nga marrëdhënia me Heidi Lushtaku: Nuk ka përfunduar gjithçka

S.B.

Tayna publikon pamje nga prapaskenat e klipit, pyet ndjekësit se cila pjesë u pëlqeu më shumë

S.B.

Dua Lipa e para në listën vjetore të Billboard për “100 artistet më të dëgjuara të vitit”

S.B.

Marina Vjollca mahnit me dukjen në imazhet e reja nga pushimet në Itali

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...