Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

The Weeknd pas perfomancës në ‘Super Bowl’: Nuk mund të ndalesha duke buzëqeshur

Ai ka performuar në shfaqjen e ‘Super Bowl’ në mes të pandemisë coronavirus.

Dhe këngëtari i njohur, The Weeknd është ende i gëzuar, orë pas performancës spektakolare që dha, shkruan Daily Mail.

Ai përmes rrjetit social Twitter është shprehur se nuk po mund të ndalet së buzëqeshuri, pasi mori shumë dashuri.

“Ende i gëzuar që nga dita e djeshme (e hënë). Nuk mund të ndalja së buzëqeshuri gjatë tërë performancës”, është shprehur ai.

Artisti përndryshe pati rastin të interpretojë disa nga hitet e tij, me të cilat argëtoi me miliona shikues.

Ai ishte i rrethuar me valltarë të cilët kishin maska mbrojtëse, derisa pas tij interpretuan edhe Miley Cyrus dhe H.E.R.

Po ashtu, për të bërë edhe më ekstravagante paraqitjen e tij, The Weeknd ka shpenzuar shtatë milionë dollarë nga gjepi i tij.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...