Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Theksi i gjermanishtes së këtij shoferi slloven është bërë hit në internet

Një video e shoferit që shpjegon se si ndodhi aksidenti po qarkullon në rrjetet sociale.

Dëgjoni se si ai përpiqet me mjaft mund të jap një shpjegim të mirë se si ndodhi aksidenti.

Gjermanët shkruajnë se ai është një shofer slloven, transmeton Telegrafi.

Në autostradën për në Mynih të martën, një shofer kamioni humbi kontrollin, kamioni i tij goditi një gardh dhe u përmbys në anën e tij. Për fat të mirë, askush nuk u lëndua.

Një video e shoferit, i cili, siç përfunduan komentuesit, shpjegoi në një përzierje të gjermanishtes me një theks slloven se si ndodhi aksidenti, po qarkullon në rrjetet sociale.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende, kjo video ja vlen të dëgjohet.

MDR Thuringia, e cila publikoi videon, shkruan se është Darko Josipovic, një shofer kamioni që drejton për një kompani sllovene.

Postime të ngjashme

Njerëzit obezë më të rrezikuar nga përsëritjet e migrenës

S.B.

Teatër në oborr, aktorët italianë me projekt të veçantë për dramat

S.B.

Një meteor duke fluturuar në qiell, britanikët ndoqën “spektaklin” – gjithçka zgjati vetëm shtatë sekonda

S.B.

Një vajzë tregoi një hile për pastrimin e shisheve të ujit

S.B.

Ajo transmetoi drejtpërdrejt derisa flinte, por fitoi mbi 3 mijë euro për pesë orë

S.B.

Përmes artit me borë, familja nga Kolorado befason të gjithë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...