Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Theksojmë se Dua është nominuar aq sa dy artistet, Beyonce dhe Taylor Swift.

Që një kohë të gjatë fansat e blogeres, Sara Hoxha, janë duke e pritur lindjen e saj.

Ajo së bashku me reperin e njohur, Ledri Vula, janë në pritje të fëmijës së parë, që do të jetë vajzë.

Pasi janë në prag që të bëhen prindër, Sara ka zgjedhur që t’i bëjë kamerë të fshehur partnerit.

Në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ndarë videon ku pretendon se i plasin ujërat, teksa duhet të dërgohet në spital.

Disa sekonda më pas, reperi shfaqet duke i thënë asaj fjalët më të ëmbla, ndërsa bie pre e kamerës.

“E di që kjo nuk është aq e mirë dhe disi u pendova që e bëra, por në fund dukej shumë e vërtetë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Në fund, ajo i tregon se ka qenë vetëm një sajim, teksa vërehet se Ledri ndihet mjaft i mërzitur.

Postime të ngjashme

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Dafina Vidishiqi

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Dafina Vidishiqi

Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

Dafina Vidishiqi

E diela familjare e e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

Dafina Vidishiqi

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...