Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Theret me thikë një grua në Prishtinë, arrestohen dy persona

Një grua është therur me thikë dje në rrugën “Maliq Pashë Gjinolli”, në Prishtinë.

Policia njofton se lidhur me rastin janë arrestuar dy persona të dyshuar, ndërsa viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që njëri prej tyre ka therrur me thikë viktimën femër kosovare të cilës i është ofruar tretmani mjekësor në QKUK. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe me vendim të tij, njëri nga të dyshuarit lirohet ndërsa tjetri dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë./Express/

Postime të ngjashme

Haxhiu: Nesër finalizohet drafti i parë i koncept dokumentit për vetingun në sistemin e drejtësisë

Bekim Laçi

OAK: Të ketë menaxhim më të mirë të parasë dhe pronës publike

Bekim Laçi

Osmani kërkoi dorëheqjen e Dakës, ajo e refuzon

Bekim Laçi

Votimi i rezolutës së PDK-së u shty për seancë tjetër

Bekim Laçi

Nje ditë para takimit, vijnë deklarata kundërthënëse nga Prishtina dhe Beogradi

Bekim Laçi

188 shoferë të sanksionuar për parakalim të parregullt, 1/3 nga Tetova

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...