Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Theret me thikë një shtetas i huaj në Prishtinë

Një person është arrestuar të martën në Prishtinë, pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë një tjetër, njofton Insajderi.

Siç njofton Policia e Kosovës, i dyshuari dhe viktima janë të dy shtetas të huaj.

Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i huaj, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e therë me thike viktimën mashkull shtetas i huaj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e PK-së.https://tinyurl.com/y4tkrgmb

Ndërsa, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Postime të ngjashme

KQZ-ja mund të shpallë të mërkurën rezultatet përfundimtare

T E

Tërmkolli thotë se edhe Lumir Abdixhiku duhej të largohej nga LDK-ja

T E

Numërohen mbi 17 mijë vota të mërgatës, PDK kalon LDK-në

T E

Dorëzohet në Polici personi që kishte goditur për vdekje një qytetar në Ferizaj

T E

Murati-Kurtit: Mos u arsyeto, trego si do ta ndryshosh Kushtetutën për ta bërë bashkimin kombëtar

T E

Kanë simptoma sikur të COVID-19, por shumë qytetarë po rezultojnë negativ, mjekët tregojnë arsyet

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...