Kronika Shqipëri

Thikë në gjoks përmbaruesit privat, dalin detajet e para

Zhurnal Ads

Goditet me thikë një përmbarues privat në Sarandë. Raportohet se B. Nela është plagosur në gjoks dhe aktualisht ndodhet në Urgjencën e spitalit Sarandë.

Policia Sarande

Ngjarja ndodhi ne Lagjen nr 1 ne Sarandë dhe sipas përmbaruesit, agresori ka qenë shtetasi A. C.

Përmbaruesi kishte shkuar për të dorëzuar njoftim për masë sigurie të 2 apartamenteve, kur është përballur me sulmin. 53-vjecari ndodhet jashte rrezikut për jeten.

Policia ka nisur hetimet.

Postime të ngjashme

Rama i kundërpërgjigjet akuzave të Bashës: kreu i opozitës vazhdon të ngatërrojë investimin privat me pagesën 29€ për ton nga shteti, kur në Europë shtetet paguajnë deri 150€ tonin

admin

Histori dashurie/14 vjeçarja serbe e lidhur me një shqiptar nga Tirana, hyn në lojë Interpoli

T E

Aksident i rëndë në autostradën Shkup – Tetovë në afërsi të xhamisë së Sarajit

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...