Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Thikë në gjoks përmbaruesit privat, dalin detajet e para

Goditet me thikë një përmbarues privat në Sarandë. Raportohet se B. Nela është plagosur në gjoks dhe aktualisht ndodhet në Urgjencën e spitalit Sarandë.

Policia Sarande

Ngjarja ndodhi ne Lagjen nr 1 ne Sarandë dhe sipas përmbaruesit, agresori ka qenë shtetasi A. C.

Përmbaruesi kishte shkuar për të dorëzuar njoftim për masë sigurie të 2 apartamenteve, kur është përballur me sulmin. 53-vjecari ndodhet jashte rrezikut për jeten.

Policia ka nisur hetimet.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...